גבע בנימין-אדם

שנה טובה לתושבי היישוב!

מזכירות הישוב | עדכון אחרון:  22/09/2022 15:03
מסמך מצורף

ערב ראש השנה החדשה הבאה עלינו לטובה ויום הכיפורים הם זמן לסיכומים וחשבון נפש מצד אחד, אך עם התחדשות ותקוות לשנה חדשה וטובה יותר מקודמתה. עברה על כולנו שנה עמוסה באירועים, עם הצלחות רבות לצד נושאים רבים הדורשים עוד עבודה והשקעה.

 

השנה החולפת בישוב גבע בנימין - אדם הייתה שנה טובה של התקדמות וצמיחה. הקידום העיקרי היה בתחום התרבות. תושבי הישוב נהנו מתגבור הצגות ואירועים רבים לקהילות השונות ולנוער. בחופש הגדול היה הפנינג עשיר של פעילויות, משחקי מים, הנוער יצא לטיולים, סדנאות ועוד פעילויות ייחודיות ומעניינות לנוער ולילדי הישוב. בנוסף, פעלנו רבות להוספת תקנים לנוער. הקמנו כאן בישוב מחלקת נוער, הכנסנו מנהלת נוער ובימים אלו מכניסים רכזי ומדריכי נוער.

 

בתחום התקשורת והסיב אופטי, בתקופה הקרובה הישוב יהיה מחובר לשירותי גלישה אינטרנט ותקשורת במהירויות שרק אתמול חלמנו עליהם וכיום כבר חלק מהאוכלוסייה מחוברת ונהנית.

 

בתחום הביטחון, שופצו מבני ביטחון, מופעל חמ"ל 24 שעות ביממה נוספו מצלמות בשער ובישוב.

 

שיפצנו מגרשי ספורט ובשנה הקרובה ישופץ מקווה נשים בישוב ובמאמץ גדול לבנות מקווה נשים נוסף גם באדם מזרח.

 

בתחום התחבורה, הוגדלו מספר הקווים משער בנימין לגשר המיתרים.

 

את השנה הבאה אנו מייעדים לשיפור נראות הישוב, גנים ציבוריים, טיילת צמחיה ועיצוב הכיכרות באמנות ייחודית. כמו כן טיפוח הגיל השלישי והרביעי, בניית מרכז לקשיש ודאגה לאוכלוסייה זו על ידי תשומת לב ועזרה לכל נדרש.

 

בשלוחת המתנ"ס התחלנו במספר חוגים שילכו ויתרבו. כמו כן, הקף נרחב של פעילויות תרבות שיארגן המתנ"ס והרצאות על פי עניין להורים ולמבוגרים.

 

בחינוך אנו חולמים ליישם פרויקט חדש שהיא כיתת הדמיה לילדי הגן ובתי הספר. נשמח לארח מוסדות חינוך אחרים לשימוש בחדר זה. מקווים שההשקעה הגדולה בפרויקט תמצא את הנתיבים הנכונים להקמתה.

 

בתחום הבניה, הישוב בתנופת בניה גדולה ומה שמשמח הוא שחלק גדול מהתושבים החדשים שירכשו את הדירות הם צאצאנו המתבגרים הממשיכים את דרכנו כאן בישוב .

 

תושבים יקרים, כל העשייה הרבה הינם פרי יצירה של שיתוף הפעולה המצוין הקיים בין הישוב למועצה. אנו נהנים משרות מצוין מהמחלקות השונות של המועצה התומכות, דוחפות ומייעצות לנו בכל התחומים. אנחנו מרגישים את החיבוק המגיע אלינו. בהזדמנות זו רוצים אנו לומר תודה רבה לכל אגפי המועצה ולעומד בראשה על כל התמיכה והעזרה הרבה, מה לומר "שלא ייגמר לעולם" - מעריכים מאוד.

תודה רבה לחברי הוועד על תרומתם הרבה לקידום הישוב, לעובדי הישוב על עבודתם הרבה שנעשית בישוב בכל יום ולאורך השנה,  לנציגנו במליאה ראובן וולף שמלווה, עוזר תומך , פועל ופותח לנו דלתות במועצה.

 

כולנו תקווה כי השנה הבאה נמשיך בכיוון הזה ובאותו הקצב. עם זאת, יש לנו עדיין הרבה מה לעשות והיכן להשתפר ומה לחדש.

 

ברצוננו לאחל לכולנו כי השנה החדשה שבאה עלינו לטובה תהיה שנת צמיחה ושגשוג, שנה טובה של בשורות טובות, של קידום וגדילה, אושר בריאות והצלחה בכל תחומי החיים.

 

מזכירות וועד מקומי, ישוב גבע בנימין-אדם

גבע בנימין-אדם, רקפת 1
טל: 02-6566287, פקס: 02-5851980, דוא"ל: [email protected]
צרו קשר
הוקם ע"י MeyData